ÖZDEN DENİZCİLİK

Makine ve Hırdavat

ÖZDEN DENİZCİLİK MAKİNE VE HIRDAVAT

PROFESYONEL EKİP VE EKİPMANLA DENİZ VE LİMANLARDAKİ YARDIMCINIZ

Firmamız ÖZ-İŞ DENİZCİLİK olarak 1968 yılında Reşit Yıldırımöz tarafından kurulmuştur. Hizmetleri arasında gemi tamir bakım onarımları, torna tesviye kaynak işleri, çelik imalat montajı, hırdavat ürünleri satışı yer almaktadır. Aynı kararlılık ve özveriyle Merhum M. Savaş Yıldırımöz tarafından hizmetlerine devam etmiştir. Geçtiğimiz yıllarda firmamız isim değişikliği yapıp ÖZDEN DENİZCİLİK MAKİNE ve HIRDAVAT olarak bölgede 50 yılık tecrübe, deneyim ve profesyonelliği ile Seçkin Yıldırımöz önderliğinde hizmetlerine devam etmektedir.

 

Hizmetlerimiz

 

Firmamız gemi balans ve yakıt tanklarının sac değişimi, gemi merdiven tamiri, gemi alüminyum merdiven tamirleri, gemi vinç bakım ve onarımı, kaplan sökümleri, gemi ambar tekerleri ve kapaklarının bakım ve onarımı, gemi boru tesisatı yenileme işlemleri ve daha bir çok hizmet sunmaktadır. Firmamız bünyesinde 10 mm’den - 30 mm’e kadar Class Onaylı Gemi Sacları, Class Sertifikalı Kaynakçılarımız ve kaynak prosedürümüz bulunmaktadır. Tecrübeli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla deniz ve limanlardaki profesyonel hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sizlere sunuyoruz.

 

- Torna Tesviye ve Kaynak Hizmetleri

 

Yer bandı tamburu, yükleme bandı tamburu, kantar ekipmanları, yükleme bandı ayağı, dikiş makinesi spotu, angraj civatası, çöp arabası, su tahliye vanaları v.b. ürünler ve hizmetler.

 

 

- Çelik İmalat ve Montajı

 

Çöp araba bakımları, çatı yapımları, gemi sepet yapımı, yükleme sehpaları üretimi v.b. ürünler ve hizmetler.

 

- Hırdavat Çeşitleri

 

Civata, somun, pul, krom civata, krom somun, krom Pul, çelik dirsek, patent dirsek, redüksiyon, flanş, beyaz bez, renkli bez, u bolt, gijon saplama, anahtar takımları, kürek, kazma, tırmık, alan fırça, oto fırçası ve tüm sap çeşitleri, kaynak ekipmanları, iş güvenlik ekipmanları, eldiven çeşitleri, boya rulosu, boya fırçası, safety ürün

+90 533 642 09 31
ozden@ozdendenizcilik.com.tr
ozdenshiprepair@outlook.com
iskenderun denizcilik